Detay Makine

Hakkımızda

Detay makine

Ne iş Yapar !

Detay Makine olarak hırdavat sektöründe 1999’den beri edindiğimiz bilgi ve birikimi dürüst hizmet anlayışıyla değerli müşterilerimize daha fazla aktarabilmek için 2016 yılında deraymakine.com.tr internet sitesini kurduk. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla insanımıza ulaştırmayı kendimize görev edindik. El aletleri, hobi malzemeleri, bahçe ürünleri, endüstriyel ekipmanlar, sarf malzemeler, iş güvenliğinden oluşan 6 ana kategoride binlerce ürün ve birçok marka ile sektörün öncüsü ve kişisel tedarikçiniz olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Müşteri istek ve ihtiyaçlarına yönelik sürekli iyileştirme ve güncellemeler yaparak alanımızda liderliği hedeflemekteyiz.

Detay Makine

İyi bir hizmet için varız!

Bosch, Skil, Dremel, İzeltaş, Karbosan, Henkel gibi seçkin markaların yetkili satıcısı olmanın yanında kendi ithalat ve üretimlerini yaptığımız Astor, Sappower ve Luster Aydınlatma markalarımızla da Hırdavat Sektörünü online mecralarda büyütmeyi amaçlıyoruz. Bu amaca ortak olduğunuz için teşekkür ederiz.

Siz Değerli Müşterilerimizi Temsil Ettiğini Vurgulayarak, Her Zaman Mükemmel Ürünler Üretmekyeyiz. Kalite Politikamızın Bize Verdiği Güvenle %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi Vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin, Hırdavat Sektörü Ile Ilgili Tüm Ihtiyaç Ve Beklentilerini Dünya Standartlarında Sağlayarak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak Vizyonumuzun Gereğidir.

“Daima Yenilik” Ve Kalite Politikamız Ile Sektöre Yön Ve Değer Katan Önemli Bir Marka Olmak Misyonumuzun En Önemli Unsurudur.
Konuşmaya Başla
Soru Sormaya Başla!
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz !